www.Elzab-Zeta.pl
Drukarka fiskalna Elzab Zeta Online Drukarka fiskalna Elzab Zeta Online Drukarka fiskalna Elzab Zeta Online

Drukarka fiskalna Elzab Zeta Online

Szukasz niedużej drukarki fiskalnej online, która oferuje nie tylko sprawne wykonywanie obowiązków, ale również obsługę bardzo dużego asortymentu? Urządzenie od Elzab będzie świetnym wyborem! Model Zeta Online zapewnia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (przewodową lub bezprzewodową), współpracę z maksymalnie 500 000 PLU oraz wystawianie różnych dokumentów, m.in. paragonu fiskalnego z NIP-em nabywcy lub faktury VAT. Oprócz tego, drukarka rejestrująca marki Elzab jest kompatybilna z popularnymi programami sprzedażowymi, a także może zostać w dowolnym momencie wzbogacona o wolnostojący, kolorowy wyświetlacz. Nie zwlekaj, już dziś postaw na funkcjonalną i kompaktową technologię sprzedaży!

Współpraca z CRK i wbudowana pamięć chroniona

Elzab Zeta Online jest drukarką, która gwarantuje łączność z serwerami Centralnego Repozytorium Kas. Co ważne, urządzenie może przesyłać informacje do CRK albo po podłączeniu do komputera z dostępem do internetu (przez port USB), albo przy zastosowaniu wbudowanego interfejsu komunikacyjnego Wi-Fi (bezprzewodowo). W drukarce marki Elzab znajduje się również pamięć chroniona, czyli ogniwo odpowiadające za bezpieczne przechowywanie informacji o prowadzonej ewidencji. Zacznij korzystać z nowoczesnej technologii, która spełnia wymogi systemu online!

Jednoznaczna identyfikacja nawet do 500 000 pozycji towarowych

Za sprawą modelu Zeta Online bez kłopotu zadbasz o precyzyjną identyfikację nawet najbardziej rozbudowanego asortymentu. Ta niewielka drukarka rejestrująca zapewnia obsługę bazy towarowej, w której znajduje się do 500 000 pozycji PLU (zdefiniowanych w oprogramowaniu sprzedażowym). Urządzenie pozwala także na wystawianie paragonów z bardzo długimi nazwami produktów bądź usług - do 64 znaków - oraz dodatkowymi opisami (3 linie x 35 znaków).

Moduł komunikacyjny Wi-Fi/Bluetooth w standardzie!

Drukarka rejestrująca Elzab momentalnie odnajdzie się w systemie działającym w Twojej firmie. Urządzenie posiada nie tylko popularne porty komunikacyjne - RS-232 oraz USB - ale też wewnętrzny moduł Wi-Fi/Bluetooth (do bezprzewodowej wymiany danych). W rezultacie, ta drukarka płynnie współpracuje z różnymi komputerami czy szufladami kasowymi. Poza tym, Zeta Online obsługuje aż 3 protokoły komunikacyjne: Elzab, ELZABSTX i Thermal. Urządzenie jest więc zgodne z wieloma popularnymi programami do zarządzania sprzedażą.

Cichy, prosty w obsłudze mechanizm drukujący

W drukarce Elzab znajduje się wytrzymały, cichy i prosty w obsłudze mechanizm termiczny Citizen MLT 288. Atutem wspomnianej technologii jest łatwa wymiana rolki papieru (o długości 60 m i szerokości 57 mm). W rezultacie, z montażem materiału eksploatacyjnego poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy urządzenia. Oprócz tego, mechanizm drukarki Zeta Online wystawia różne dokumenty z prędkością 7,5 linii na sekundę.

Bogaty zakres obsługiwanych dokumentów

Technologia wydruku, która znalazła się w Zeta Online, zapewnia zarówno łatwą obsługę, jak i przydatną funkcjonalność. Przy pomocy tego urządzenia można emitować m.in. paragony, faktury VAT oraz różnego rodzaju pokwitowania czy bony wykorzystywane w programach lojalnościowych. Dodatkowo, Zeta Online gwarantuje dostosowanie dowodów sprzedaży do ważnych przepisów. Drukarka marki Elzab pozwala np. na wystawienie paragonu fiskalnego z NIP-em klienta, czyli dokumentu, na podstawie którego można później zrealizować fakturę do paragonu.

Rozbuduj swoją drukarką o dodatkowy ekran klienta

Drukarka Zeta Online zapewnia sprzedawcy wygodny dostęp do przejrzystych informacji o przebiegu transakcji. Urządzenie zostało wyposażone w podświetlany ekran LCD, na którym pojawiają się komunikaty w 2 liniach (w każdej do 16 znaków). Co więcej, Zeta Online możesz w dowolnym momencie wzbogacić o wolnostojący wyświetlacz TFT. Dodatkowy ekran pracuje w rozdzielczości 480 x 272 i pozwala na emitowanie kolorowych grafik, np. logo firmy, reklam lub komunikatów dotyczących aktualnych promocji.

Nieduże gabaryty i 2 warianty koloru obudowy

Chcesz zamówić solidnie wykonaną drukarkę, która zajmie niewiele miejsca na stanowisku obsługi nabywców? Model Zeta Online marki Elzab spełni oczekiwania Twojego biznesu! Urządzenie wyróżnia się m.in. wytrzymałą i szczelną obudową, a jego wymiary wynoszą tylko 170 x 111 x 90 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Zeta Online zmieści się więc nawet w miejscu pracy o niedużej przestrzeni roboczej. Co więcej, drukarka rejestrująca marki Elzab jest dostępna w 2 wariantach koloru obudowy - czarnym lub białym.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Elzab Zeta!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Temo Online

Drukarka fiskalna
Posnet Temo Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij