www.Elzab-Zeta.pl
Drukarka fiskalna Elzab Zeta

Drukarka fiskalna Elzab Zeta

Zaawansowana technologicznie drukarka rejestrująca sprzedaż, która wyróżnia się małymi wymiarami i rozbudowaną funkcjonalnością. Zeta gromadzi kopie paragonów w formie elektronicznej, na karcie microSD o pojemności 4 GB. Dzięki temu zniknie konieczność przechowywania mnóstwa papierowych wydruków. W urządzeniu zastosowano wytrzymały mechanizm drukujący, który pracuje z prędkością 48 mm na sekundę, a za sprawą 60-metrowej rolki nie będziesz musiał często przerywać pracy, aby zamontować papier. Ponadto, Elzab Zeta świetnie współpracuje z komputerem bądź terminalem komputerowym, dzięki czemu obsłuży ogromną bazę PLU - do 300 000 pozycji towarowych. Zainwestuj w urządzenie rejestrujące, które stanie się kluczowym elementem Twojego systemu.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta - Wygodna i bezpieczna forma przechowywania danych

Wygodna i bezpieczna forma przechowywania danych

Model Zeta wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów, który zagwarantuje przechowywanie danych na karcie pamięci (4 GB). Dzięki temu zniknie konieczność składowania mnóstwa papierowych wydruków. Ponadto, zarchiwizujesz dane zgromadzone na elektronicznej kopii na komputerze bądź płycie DVD, co zwiększy bezpieczeństwo przechowywania ważnej dokumentacji. Postaw na rozwiązanie technologiczne, które otworzy przed Twoją firmą nowe horyzonty w dziedzinie sprzedaży.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta - Precyzyjna identyfikacja asortymentu? To proste!

Precyzyjna identyfikacja asortymentu? To proste!

Drukarka marki Elzab obsłuży dużą bazę towarową. W oprogramowaniu do zarządzania sprzedażą skonfigurujesz nawet do 300 000 PLU! Poza tym, model Zeta zaoferuje Ci używanie nazw towarów lub usług o długości 42 znaków oraz 3 linii opisu (w każdej 35 znaków). Szukasz drukarki, dzięki której jednoznaczna identyfikacja wszystkich elementów asortymentu nie będzie stanowiła żadnego wyzwania? Wybierz Elzab Zeta!

Drukarka fiskalna Elzab Zeta - Intuicyjna obsługa klientów

Intuicyjna obsługa klientów

Prowadzenie handlu z Elzab Zeta jest czystą przyjemnością! Urządzenie posiada wbudowany ekran klienta (LCD), na którym mogą się pojawić komunikaty o długości 2 linii x 16 znaków. Elzab Zeta jest także dostępna w zestawie z dodatkowym, wolnostojącym wyświetlaczem, co pozwoli Ci na samodzielne zaaranżowanie stanowiska obsługi nabywców. Ponadto, drukarka została wyposażona w 4 przyciski typu Alps, które umożliwią łatwą nawigację. Sięgnij po model Zeta - innowacyjną technologię, która zwiększy skuteczność prowadzenia sprzedaży!

Drukarka fiskalna Elzab Zeta - Błyskawiczny i wydajny mechanizm drukujący

Błyskawiczny i wydajny mechanizm drukujący

Drukarka marki Elzab wykorzystuje wytrzymały mechanizm drukujący, który wystawia paragony z zawrotną prędkością 48 mm na sekundę. Pozwoli Ci to na szybką i sprawną obsługę nabywców, ale to nie jedyne zalety tej technologii. Urządzenie korzysta z papieru o długości 60 m, a ich wymiana jest łatwa i zajmuje tylko kilka sekund. Ponadto, Zeta drukuje faktury VAT, umieszcza kody kreskowe QR na dokumentach oraz pozwala na zdefiniowanie graficznego lub tekstowego nagłówka paragonu. Trudno o drugie tak wielofunkcyjne rozwiązanie technologiczne!

Drukarka fiskalna Elzab Zeta - Znakomicie współpracuje z innymi urządzeniami

Znakomicie współpracuje z innymi urządzeniami

Zeta to urządzenie stworzone do pracy w systemie sprzedaży. Drukarka została wyposażona w różne interfejsy komunikacyjne, w tym RS-232 i USB, więc będziesz mógł wybrać odpowiedni port do wymiany danych. Elzab Zeta może współpracować nie tylko z komputerem lub terminalem komputerowym, ale także z szufladą na pieniądze oraz wyświetlaczem zewnętrznym. Oto urządzenie rejestrujące, które stanie się istotnym elementem systemu Twojego przedsiębiorstwa.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta - Korzystaj z dowolnego programu sprzedażowego

Korzystaj z dowolnego programu sprzedażowego

Potrzebujesz drukarki, która pozwoli Ci na zastosowanie dowolnego oprogramowania sprzedażowego? Model Zeta to świetny wybór! Urządzenie posiada 3 protokoły komunikacyjne: Elzab, STX oraz Thermal. Dzięki temu moc możliwości tej drukarki wykorzystasz przy udziale popularnych programów komputerowych, np. Insoft PC-Market 7, Insert Subiekt nexo, Symplex Small Business bądź Asseco Wapro WF-Mag.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta - Kompaktowa konstrukcja i solidna obudowa

Kompaktowa konstrukcja i solidna obudowa

Szeroka funkcjonalność to nie jedyna zaleta drukarki Elzab Zeta. Urządzenie może się również pochwalić kompaktową i solidną obudową. Wymiary tego modelu to jedynie 170 x 111 x 90 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Dzięki temu drukarka rejestrująca sprzedaż marki Elzab poradzi sobie także w firmach, które nie dysponują obszernym stanowiskiem pracy. Zacznij korzystać z niezawodnego urządzenia fiskalnego.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Elzab Zeta!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus HD E

Drukarka fiskalna
Novitus HD E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij